تهران, بلوار آفریقا، خیابان بابک بهرامی، پلاک 10 8748 - 021 info@dapa.ir

برگزاری آزمون های خاص

در راستای تجهیز سرمایه انسانی در کشور دانش پارسیان سالانه علاوه بر آزمون‌های عمومی و عادی آزمون‌های خاص چه به لحاظ پیچیدگی فنی، سطح امنیت و اهمیت آزمون‌ها با اعتماد و همکاری سازمان‌های مربوطه را به انجام می‌رساند.

طراحی و اجرای آزمون به منظور سنجش علمی و مبتنی بر دقت بالا در حوزه‌های دانش و اطلاعات، مهارت‌ها، استعدادها، توانایی‌ها، نگرش‌ها، علایق شغلی و تحصیلی، خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی، توسط شبکه مراکز آزمون الکترونیکی دانش پارسیان در امنیت بالا بدون نیاز به قرنطینه سوالات، چاپ و تکثیر و همزمانی آزمون برگزار می گردد.

دانش پارسیان سالانه بالغ بر 30 میلیون آزمون در حوزه‌های استخدامی، ضمن خدمت کارکنان، دانشگاهی، صلاحیت حرفه‌ای، روانشناختی و دانش‌آموزی را به صورت الکترونیکی و قلم-کاغذی در سطح کشور اجرا می‌کند.

دانش پارسیان با توجه به گستردگی شعب خود در سطح کشور آمادگی دارد کلیه آزمون‌های مورد درخواست سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را به صورت ثابت و سیار در سطح کشور برگزار نماید و تمامی نتایج مربوطه را به صورت تحلیلی برای سازمان طرف قرارداد تجمیع نماید. شعبه مرکزی دانش پارسیان در تهران و سایر شعب در سطح کشور مجهز به پیشرفته ترین امکانات روز می‌باشد و در حال حاضر بزرگترین شبکه مرکز آزمون الکترونیکی کارکنان محترم دولت در سراسر کشور بوده و به طور همزمان امکان اجرای 850 نفر آزمون الکترونیکی در هر ساعت را دارد و این ظرفیت روزانه بیش از 10200 نفر آزمون می باشد. جهت تسهیل دسترسی عموم سازمان‌ها و استفاده‌کنندگان از خدمات موسسه، شبکه گسترده‌ای از مراکز آزمون رایانه‌ای را در سراسر کشور تجهیز و راه اندازی نموده است. این شعب در تمامی مراکز استان‌ها (30 استان ) و تعدادی از شهرستان‌های بزرگ مستقر می‌باشند که امکان اجرای پروژه‌های سنجش به صورت یکپارچه و هماهنگ در سراسر کشور با کیفیت و استاندارد یکسان را دارند که هم اکنون بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی از خدمات اجرای آزمون موسسه در سراسر کشور استفاده می‌کنند.