برخی از محصولات دانش پارسیان

نوبت دهی واکسیناسیون

ایجاد امکان نوبت دهی به صورت دستی و سیستمی و ارسال پیامک به افراد جهت دریافت واکسن کرونا نوبت اول و دوم، در سامانه سلامت.

سامانه کارت واکسیناسیون

کارت دیجیتال واکسن کرونا شامل اطلاعات هویتی افراد و اطلاعات واکسن تزریق شده بوده که مجوز معتبر  ورود به اماکن عمومی می‌باشد.

خود ارزیابی روانشناختی

طرح رایگان و عمومی داپا با نیت توانمندسازی جمعیت کشور برای ایجاد امکان خودارزیابی در حوزه سلامت روان و شیوه‌های خود مراقبتی.

سامانه خود ارزیابی کرونا

مرجع و محور اصلی تمام تصمیمات متخصصان و متصدیان امور کشور در زمینه برنامه ریزی و کنترل کرونا بر اساس تشخیص و راهنمایی.

سامانه یکپارچه بهداشت (سیب)

سامانه یکپارچه بهداشت ایرانیان پرونده الکترونیکی پزشکی منسجم برای تمام ایرانیان یکی از بزرگترین پروژه‌های کلان داده کشور.

نرم افزار جامع آزمون ساز داپا

سامانه جامع آزمون، محصولی از دانش پارسیان و یک نرم افزار آزمون ساز با قابلیت اجرای هرگونه امتحان بدون محدودیت برای افراد و سازمانها است.

سامانه ثبت عوارض واکسیناسیون کرونا

این سامانه بستری برای ثبت اطلاعات عوارض واکسن کرونا در جهش های گوناگون ویروس کووید-19 و در دوره های مختلف میباشد.

سامانه ملی و دایره‌المعارف مشاغل ایران

سامانه ملی مشاغل ایران بزرگ ترین دایره المعارف شغلی کشور است که در برگیرنده جامع ترین بانک اطلاعاتی حوزه شغل و اشتغال است.

بایا شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات

بایا یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیک ایران است که خدمات متنوعی از فروش کالا تا ارائه سرویس‌های گوناگون را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند. شرکت دانش پارسیان با تکیه بر سال‌ها دانش و تجربه خود در مدیریت کلان داده در شهریور ماه 1399 پلتفرم بایا را عرضه کرد و برند بایا به عنوان برند تجارت الکترونیک B2C و B2B دانش پارسیان معرفی شد.


برخی از مشتریان ما

مرکزی
بهداشت
تامین اجتماعی
مرکز آمار ایران
بهشتی

تازه‌ترین اخبار دانش پارسیان

برای آگاهی از اخبار تازه‌ترین فعالیت‌های شرکت دانش پارسیان صفحه بلاگ دانش پارسیان را دنبال کنید.

  • تغییر فصل‌ها نتیجه چیست؟
    فصل‌ها تأثیراتی غیر قابل انکار بر زندگی انسان‌ها دارند، آنها روی فعالیت‌هایی که انسان انجام می‌دهد، غذاهایی که نیاز دارد و لباس‌هایی که بر تن می‌کند و مهم‌تر از همه حالات روحی تأثیر می‌گذارد.
  • زخم معده چیست و نحوه عملکرد معده چگونه است؟
    معده برای کمک به هضم غذا و محافظت در برابر میکروب‌‌ها، یک اسید قوی تولید می‌‌کند. برای محافظت از بافت معده در برابر این اسید‌، لایه‌ی ضخیمی از مخاط ترشح می‌شود. لایه‌ی مخاطی دستگاه گوارش، نسبت به اسید مقاوم است و با قرار گرفتن در معرض اسید معده و سایر آنزیم‌های گوارشی آسیب نمی‌بیند
  • نشانه ها، علائم و راه های درمان میگرن
    میگرن یک بیماری نورولوژیک است که می‌تواند باعث چندین علامت شود. این بیماری غالبا با سردردهای شدید و طاقت‌فرسا شناخته می‌شود. علائم ممکن است شامل تهوع، استفراغ، مشکل در صحبت کردن، بی حسی یا مورمور شدن و حساسیت به نور و صدا باشد. میگرن معمولا ارثی است و تمام سنین را تحت تاثیر قرار می‌دهد