اطلاعیه پذیرش نمایندگی

دانش پارسیان از علاقمندان ، فعالان و سرمایه گذاران در حوزه های فعالیت خود دعوت به همکاری می نماید.

نکات قابل توجه :

  1. محصولات و خدمات دانش پارسیان با بالاترین کیفیت ، آسان ترین کاربری و با استفاده از آخرین فناوریهای روز دنیا تولید و توسعه یافته و رضایت مشتریان محترم و کارایی محصولات تضمین می‌گردد.
  2. با توجه به طیف وسیع مشتریان محصولات و خدمات دانش پارسیان در کشور ، برنامه گسترده اطلاع رسانی و تبلیغات رادیو تلویزیونی ، مطبوعاتی و محیطی با استفاده از حرفه‌ای‌ترین گروه‌های رسانه‌ای کشور پیش بینی و اجرا می گردد.
  3. به منظور حفظ کیفیت و یکپارچگی خدمات پس از فروش ، کلیه امور پشتیبانی محصولات به صورت متمرکز توسط سازمان مرکزی در تهران یا توسط شعب دانش پارسیان در استانها انجام شده و نمایندگان صرفا عملیات بازاریابی  ،عرضه و فروش محصولات را به عهده خواهند داشت.
  4. امکان اطلاع رسانی و تبلیغات محلی بر اساس دستورالعمل های سازمان مرکزی برای نمایندگان فراهم است.
  5. با توجه به نوع محصول یا خدمت بخشی از بهای آن به عنوان حق عاملیت فروش به نمایندگان پرداخت خواهد شد(در قراردادهای پس از اعطای نمایندگی مشخص خواهد شد).
  6. اشخاص حقیقی یا حقوقی متقاضی دریافت نمایندگی باید دارای مجوز فعالیت در یکی از حوزه های اصلی یا فرعی مرتبط با خدمات یا محصولات دانش پارسیان بوده یا توان سرمایه گذاری و دریافت مجوزهای لازم را داشته باشند.
  7. متقاضی باید دارای حسن شهرت بوده و از توان بازاریابی و تهیه محل مناسبی برای عرضه محصول یا خدمت برخوردار باشد.
  8. با لحاظ شرایط رقابتی و حجم بازار ، محدودیتی در اعطای نمایندگی در هر شهرستان وجود ندارد.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان