تهران, بلوار آفریقا، خیابان بابک بهرامی، پلاک 10 8748 - 021 info@dapa.ir
Logo-Dapa-1

مهلت ثبت‌نام اصناف تهران در سامانه وزارت بهداشت تا ۵ اردیبهشت تمدید شد.

29 فروردین ماه 1399

تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف تهران گفت: در پی درخواست صاحبان برخی اصناف کم ریسک برای آغاز فعالیت مهلت ثبت نام آنها در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در طرح فاصله گذاری اجتماعی مقابله با کرونا تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت تمدید شد.

قاسم نوده فراهانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ثبت اطلاعات اصناف کم ریسک تهران در سامانه salamat.gov.ir و دریافت کد الزامیست در غیر این صورت اجازه فعالیت داده نمی شود.

وی ادامه داد: صاحبان اصناف تهران که اطلاعات خود را در سامانه الکترونیکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت و فرم تعهدنامه رعایت دستورالعمل بهداشتی را امضا کرده اند، می توانند فعالیت خود را از روز شنبه (٣٠ فروردین ماه جاری) آغاز کنند.

نوده فراهانی تصریح کرد: اصناف در راستای رفاه حال مغازه داران و مردم بازگشایی و بر نحوه فعالیت آنها و اصول بهداشتی نظارت و با متخلفان برخورد می شود.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تعطیلی پاساژها فعلا ادامه دارد اما مقرر شده برای پاساژها ضوابط و پروتکل بهداشتی خاص تدوین و در هفته آینده ابلاغ شود تا این بخش از اصناف نیز امکان فعالیت داشته باشند.

نوده فراهانی گفت: ۴۵٠ هزار صنف در استان تهران و ٢٨٠ هزار واحد صنفی نیز در شهر تهران فعال است.