دوزبانه دیجیتال کارت واکسن سامانه

دریافت رایگان کارت واکسن دیجیتال دو زبانه

سامانه کارت واکسن دیجیتال فارسی و انگلیسی

بر اساس ابلاغیه های جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و با توجه به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، از هفته های آتی، ارائه خدمات عمومی به شهروندان مشروط به انجام واکسیناسیون و دارا بودن کارت دیجیتال واکسن خواهد بود.

بر همین اساس، افراد واکسینه شده با مراجعه به سامانه واکسیناسیون کرونا به نشانی salamat.gov.ir می‌توانند فارسی یا انگلیسی بودن کارت واکسن خود را انتخاب و آن را به صورت کاملا رایگان دریافت کنند.  

بنابراین برخی محدودیت‌ها از جمله اقامت در هتل، خرید بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار، حضور در دانشگاه ها، مدارس و سینماها، سفر به خارج از کشور، دریافت خدمات بانکی و حضور تماشاگران در ورزشگاه ها برای دارندگان کارت واکسن دیجیتال فارسی برداشته خواهد شد. 
افراد می توانند برای دریافت این کارت، به بخش «دریافت کارت واکسن دیجیتال فارسی» مراجعه و کارت خود را پس از ورود اطلاعات دریافت کنند.

با کلیک بر لینک “دریافت کارت واکسن دیجیتال فارسی” و وارد کردن شماره ملی، تاریخ تولد، شماره همراه و سپس احراز هویت با کد پیامک شده به شماره موبایل، لینک دریافت کارت واکسن برای متقاضی پیامک خواهد شد.

کارت واکسن دیجیتال فارسی شامل اطلاعات و موارد زیر است:

  • QR کد
  • نام صاحب کارت دیجیتال
  • تاریخ تولد
  • کد ملی
  • جنسیت
  • برند واکسن
  • سازنده واکسن
  • تاریخ دریافت نوبت‌های اول و دوم واکسن
  • سری ساخت
  • کشور صادر کننده کارت واکسن

کارت واکسن دیجیتال انگلیسی، مخصوص کسانی است که هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و ظرف دو هفته آینده قصد خروج از کشور را دارند. 
این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون کرونا به نشانی salamat.gov.ir و با مراجعه به بخش «ثبت نام کارت واکسن دیجیتال انگلیسی» و ورود اطلاعات گذرنامه خود، کارت خود را به صورت کاملا رایگان دریافت نمایند. 
کارت واکسن دیجیتال انگلیسی ظرف کمتر از ۲۴ ساعت در دسترس متقاضی قرار خواهد گرفت.

با کلیک بر لینک “دریافت کارت واکسن دیجیتال انگلیسی” و ورود اطلاعات شخصی از جمله شماره گذرنامه، شماره ملی، شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید احراز هویت، لینک دریافت و مشاهده کارت واکسن دیحیتال برای متقاضی پیامک خواهد شد.

در هنگام ثبت نام در سامانه، ورود دقیق شماره گذرنامه و اطلاعات گذرنامه به زبان انگلیسی مهم است.
در صورتیکه نام و نام خانوادگی انگلیسی دقیقا با گذرنامه منطبق نباشد یا شماره گذرنامه نادرست وارد شود، از ورود افراد به کشور مقصد جلوگیری شود.

اشتراک‌گذاری 
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

۴ دیدگاه دربارهٔ «دریافت رایگان کارت واکسن دیجیتال دو زبانه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *