معاون  بهداشتی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه سفر به مازندران درباره آخرین مراحل روند اجرای پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان گفت : تکمیل طرح پرونده سلامت ایرانیان ، یکی از اولویت‌های اصلی وزارت بهداشت و درمان به ویژه در بخش بهداشت است که از طریق سه سامانه ی اطلاعاتی در حال اجراست .

دکتر رئیسی از ثبت پرونده 67 میلیون و 700 هزار نفر تاکنون در سامانه یکپارچه بهداشت خبر داد و افزود : پیش‌بینی می شود تا پایان سال آینده ، نظام ارجاع سلامت از طریق پرونده الکترونیک به طور کامل انجام شود.

وی همچنین در خصوص میزان اعتبار اختصاص یافته به بخش بهداشت در لایحه بودجه سال 97 گفت: در این لایحه ؛ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شد که نصف اعتبار بودجه ای سال 95 است که برای اجرای کامل نظام ارجاع و پزشک خانواده کافی نیست.
دکتر گویا رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در ساری با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزای پرندگان به ویژه در فصول سرد سال گفت : نیروهای بهداشتی این وزارتخانه بر نقاط کانونی آنفلوآنزا نظارت دارند.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان