دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت با بیان اینکه پرونده الکترونیک سلامت یکی از اولویت‌های دولت است، اظهارکرد: یکی از برنامه‌های ما گسترش پرونده الکترونیک است. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر رئیسی پیش ازظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از مراکز بهداشتی سورک و ساری افزود: در برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است که نظام ارجاع از طریق پرونده الکترونیک انجام شود که امیدواریم تا پایان این دولت به آن دست پیدا کنیم.

رئیسی از مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی تیپ یک سورک، مراکز خدمات جامع سلامت شهری شماره‌های ۲ و ۵ شهر ساری و مرکز مشاوره ویژه زنان آسیب پذیر در شهرستان ساری بازدید کرد و در این بازدید در جریان روند خدمت رسانی به مردم و کیفیت عرضه انواع خدمات این مراکز قرار گرفت.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خلال این بازدیدها، ضمن بررسی وضعیت این مراکز، در خصوص خدمات ارائه شده توسط پرسنل شاغل با آنان نیز به گفتگو پرداخت.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان