رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ماهیت طرح پزشک خانواده، مدیریت نظام ارجاع و راه‌اندازی پرونده الکترونیک برای بهبود خدمات و افزایش دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت است.

به گزارش ایسنا، دکتر «شاهرخ یوسف‌زاده چابک»، در نشست مشترک نمایندگان پزشک خانواده گیلان با بیان این ‌که نگاه دانشگاه علوم پزشکی بر اساس برنامه راهبردی توجه به مقوله‌های بهداشت، بهبود سبک زندگی و مدیریت بیماری‌های غیر واگیر است، اظهار کرد: هم‌اکنون دبیرخانه مدیریت بیماری‌های غیرواگیر، در دانشگاه علوم پزشکی گیلان راه‌اندازی شده است.

وی استقرار برنامه سلامت همه جانبه در گیلان را از دیگر اهداف دانشگاه برشمرد و افزود: استقرار برنامه پرونده الکترونیک نیز هم‌اکنون از برنامه‌های در دست اقدام دانشگاه است و با توجه به اهمیت حوزه بهداشت، دانشگاه به دنبال ارتقا وضعیت موجود است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عدالت‌محوری در ارایه خدمات را از ارزش‌های نهادینه شده در دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: در این زمینه انتظار می‌رود در بودجه سال 97 دولت، حوزه بهداشت به ویژه مقوله پزشک خانواده، مناسب دیده شود.

دکتر یوسف‌زاده چابک یادآور شد: ماهیت طرح پزشک خانواده، مدیریت نظام ارجاع و راه‌اندازی پرونده الکترونیک برای بهبود خدمات و افزایش دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت است.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان