به گزارش ایسنا، دکتر حبیب‌الله موسوی‌بهار در آئین ارتقای شبکه بهداشت شهرستان اسدآباد به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و معارفه سرپرست این دانشکده، اظهار کرد: از سال گذشته ٢٩١ پروژه در حوزه بهداشت استان همدان آغاز شده که به‌زودی ١٠٠ طرح با اعتباری افزون بر ۱۱۰ میلیارد تومان در سفر وزیر بهداشت به استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه از ٢٩١ طرح در حوزه بهداشتی استان ١٧ طرح مربوط به شهرستان اسدآباد است، خاطرنشان کرد: بخش سوختگی بیمارستان بعثت همدان، بیمارستان نهاوند و بیمارستان قائم(عج) اسدآباد از جمله پروژه‌هایی است که به‌زودی به طور رسمی افتتاح می‌شوند.

موسوی‌بهار با اشاره به طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد: در حال حاضر کشور ایران در پزشکی و خدمات پزشکی بر طبق برآوردهای انجام شده رتبه ١۵ تا ۱۷ دنیا را دارا است.

موسوی‌بهار در ادامه گفت: در حال حاضر از جمعیت یک میلیون و ٧۵٠ هزار نفری استان همدان برای بیش از یک میلیون و ۵۵٠ هزار نفر پرونده الکترونیک سلامت تشکیل داده‌ایم که با این اقدام مراقبین سلامت فعال برای نخستین‌بار ایجاد شده و همه مردم تحت پوشش سامانه سیب و مراقبت فعال بهداشتی و سامانه یکپارچه بهداشت قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر امید به زندگی در کشور به ٧۶ سال ارتقاء یافته است، اظهار کرد: باید  در سند چشم‌انداز این میزان به ٨٠ سال افزایش یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خاطرنشان کرد: با طرح تحول نظام سلامت اقلام دارویی از ٢٣۶ قلم به ۴۶٠ قلم افزایش یافته و مکمل‌های دارویی که چندین سال حذف شده بود، به تازگی رایگان شده است.

در پایان این آئین، دکتر محمد محبوبی به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان اسدآباد معرفی شد.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان