دکترمحمدهادی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هشتاد و ششمین نشست شورای سیاستگذاری تحول در نظام بهداشت بر برخورد جدی با کاربران و واحدهای غیرفعال در مراقبت و ورود اطلاعات در سامانه یکپارچه بهداشت “سیب”، تاکید کرد. ایمانیه با اشاره به نسبت جمعیتی منطقه قادرآباد، بر وجود انتظارات بیشتر از کارکنان این منطقه بهداشتی و درمانی، تاکید کرد. وی در خصوص وضعیت زیرساخت های اینترنت منطقه بهداشتی و درمانی قادر آباد با همکاری مشترک معاونت بهداشتی و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، دستورات لازم را صادر کرد.

حضور یک نیروی دانشگاه در واحد سلامت دهان و دندان برای بازدید مکرر شهرستان ها و تصمیم گیری در خصوص رفع مسایل و همچنین برپایی “پویش دیابت و فشارخون” به مدت یک هفته، با همکاری سپاه، از دیگر تصمیمات این نشست بود.

همتی قائم مقام معاون بهداشتی نیز در این نشست از حذف کاربران و واحدهای غیرفعال در دو هفته اخیر با جدیت خبر داد و گفت: انتظار می رود تا پایان تیر این مهم به پایان رسد.

همتی با بیان اینکه درصد واحدهای فعال در دانشگاه از ۹۰درصد در ابتدای خرداد به ۹۳ درصد در روزهای پایانی خرداد رسیده است، ادامه داد: همچنین درصد کاربران فعال در همین مدت با دو درصد افزایش از ۷۶ درصد به ۷۸ درصد رسیده است.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیش از ۵۱ میلیون خدمت گیرنده ثبت شده در سامانه، همچون ماه های گذشته همچنان در کشور رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

همتی با بیان اینکه در طول دو هفته گذشته، شاخص جمعیت یک بار مراقبت شده با بیش از دو درصد افزایش به ۶۸ و نیم رسیده است، اظهار کرد: همچنین شاخص مراقبت گروه سنی سالمندان از ۶۱ و شش دهم درصد در دو هفته گذشته به ۶۳و نه دهم درصد رسیده است.

وی، شاخص های ارزیابی کیفی و مراقبت های ثبت شده پنج شبکه بهداشت و درمان پاسارگاد، آباده طشک، سروستان، بیضاء و فراشبند که مشمول وضعیت زرد بودند، طی دو هفته گذشته ارتقاء یافته و وضعیت آن ها به سبز تبدیل شده است.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان