۱۰۰ درصد جمعیت زیرپوشش شهرستان‌های گناباد و بجستان از پرونده الکترونیک سلامت برخوردار شده‌اند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد ، دکتر علی عالمی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: برای بیش از ۱۲۱ هزار نفر از مردم این دو شهرستان پرونده سلامت تشکیل شده و دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بررسی‌های امسال وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در میان ۵۷ دانشگاه علوم پزشکی کشور رتبه سوم سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) را کسب کرده است.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح سامانه یکپارچه سیب تاکنون بیش از یک میلیون و ۴۰ هزار خدمت بهداشتی به مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان ارائه شده است. معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد از عضویت پنج هزار نفر در طرح سفیران سلامت در گناباد و بجستان خبر داد و گفت: دو هزار و ۷۵۰ نفر از این تعداد را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند. عالمی افزود: در اجرای این طرح در هر خانواده یک نفر به عنوان رابط بهداشتی، توصیه‌ها و اطلاعات لازم را به سایر افراد خانواده ارائه می‌دهد.وی با اشاره به شناسایی ۲۱۰۰ بیمار مبتلا به دیابت در شهرستان‌های گناباد و بجستان اظهار کرد: ۶ / ۷ درصد جمعیت بیش از ۱۸ سال زیرپو شش در این مناطق دچار دیابت هستند که باید با رعایت ملاحظات غذایی برای کاهش این بیماری و تبعات آن گام برداشت.معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از مجموع ۶۱۰۰ بیمار مبتلا به بیش‌فشاری خون در گناباد و بجستان، ۲۱۰۰ بیمار بعد از آغاز طرح تحول نظام سلامت شناسایی شده‌اند.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان