در راستای تجهیز سرمایه انسانی در کشور دانش پارسیان سالانه علاوه بر آزمون‌های عمومی و عادی آزمون‌های خاص چه به لحاظ پیچیدگی فنی، سطح امنیت و اهمیت آزمون‌ها با اعتماد و همکاری سازمان‌های مربوطه را به انجام می‌رساند.

طراحی و اجرای آزمون به منظور سنجش علمی و مبتنی بر دقت بالا در حوزه‌های دانش و اطلاعات، مهارت‌ها، استعدادها، توانایی‌ها، نگرش‌ها، علایق شغلی و تحصیلی، خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی، توسط شبکه مراکز آزمون الکترونیکی دانش پارسیان در امنیت بالا بدون نیاز به قرنطینه سوالات، چاپ و تکثیر و همزمانی آزمون برگزار می گردد.

دانش پارسیان سالانه بالغ بر 30 میلیون آزمون در حوزه‌های استخدامی، ضمن خدمت کارکنان، دانشگاهی، صلاحیت حرفه‌ای، روانشناختی و دانش‌آموزی را به صورت الکترونیکی و قلم-کاغذی در سطح کشور اجرا می‌کند.

دانش پارسیان با توجه به گستردگی شعب خود در سطح کشور آمادگی دارد کلیه آزمون‌های مورد درخواست سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را به صورت ثابت و سیار در سطح کشور برگزار نماید و تمامی نتایج مربوطه را به صورت تحلیلی برای سازمان طرف قرارداد تجمیع نماید. شعبه مرکزی دانش پارسیان در تهران و سایر شعب در سطح کشور مجهز به پیشرفته ترین امکانات روز می‌باشد و در حال حاضر بزرگترین شکبه مرکز آزمون الکترونیکی کارکنان محترم دولت در سراسر کشور بوده و به طور همزمان امکان اجرای 850 نفر آزمون الکترونیکی در هر ساعت را دارد و این ظرفیت روزانه بیش از 10200 نفر آزمون می باشد. جهت تسهیل دسترسی عموم سازمان‌ها و استفاده‌کنندگان از خدمات موسسه، شبکه گسترده‌ای از مراکز آزمون رایانه‌ای را در سراسر کشور تجهیز و راه اندازی نموده است. این شعب در تمامی مراکز استان‌ها (30 استان ) و تعدادی از شهرستان‌های بزرگ مستقر می‌باشند که امکان اجرای پروژه‌های سنجش به صورت یکپارچه و هماهنگ در سراسر کشور با کیفیت و استاندارد یکسان را دارند که هم اکنون بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی از خدمات اجرای آزمون موسسه در سراسر کشور استفاده می‌کنند.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان