انتشارات دانش پارسیان در زمینه انتشار کتاب و نشر الکلترونیکی فعالیت می‌کند. در حوزه انتشارات دانش پارسیان تاکنون با سازمانهایی مانند سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان ثبت احوال کشور همکاری داشته است.

دانش پارسیان در حوزه نشر الکترونیکی با تولید نرم افزار نگارش اشتراکی محتوا(نرم افزار تدوین) برای دانشگاه پیام نور گام بزرگی در تولید محتوای الکترونیکی در کشور برداشته است.از دیگر محصولات نشر الکترونیکی دانش پارسیان می توان به تولید سامانه آموزش مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات که آموزش و تمرین مهارتهای هفتگانه IT را در یک محصول عرضه می‌کند اشاره کرد. هم‌نین در راستای هوشمند سازی مدارس نیز دانش پارسیان با استفاده از نرم افزارهای مختلف فعالیت‌های گسترده‌ای را به منظور الکترونیکی کردن محتواهای آموزشی در دست اقدام دارد.

انتشارات دانش پارسیان به منظور توسعه فعالیتهای خود در این حوزه از تمامی مولفان، مترجمان و ویراستاران جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد. در صورت تمایل به همکاری با دانش پارسیان  فرم درخواست همکاری را تکمیل و ارسال فرمایید.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان