نرم افزار‌ آموزش و تمرین موسسه دانش پارسیان
نرم افزار آموزش و تمرین داپا توسط دانش پارسیان آماده‌ سازی و تولید گردیده است. این نرم افزار شامل آموزش گام به گام و کاربردی مهارت‌های زیر هستند:
مفاهیم پایه فناوری اطلاعات، سیستم عامل ویندوز
واژه پرداز ورد
صفحه گسترده اکسل                                                                                                                                              CD-Amoozesh-Tamrin
بانک اطلاعاتی اکسس
ارایه مطالب پاورپوینت
نرم‌افزار جستجوگر اینترنت اکسپلورر
موتور جستجوی گوگل
سرویس پست الکترونیکی یاهو

نرم افزار آموزش و تمرین تمامی مهارتهای ذکر شده را به صورت یکجا تنها در یک CD با قیمتی کاملا مناسب عرضه می‌شود. آموزش و تمرین در محیطی واقعی انجام می‌شود. لوح های فشرده آموزش و تمرین داپا در دو نسخه ویندوز7+آفیس 2010 و ویندوز XP+ آفیس 2003 منتشر شده است.

هر یک از این لوحهای فشرده  مجموعه کاملی شامل آموزش کاربردی مهارت‌های فن‌آوری اطلاعات است. سیستم آموزش در هر مهارت، علاوه بر دو سویه و تعاملی بودن، فراگیر را در تمام مراحل، به تمرین و کار عملی تشویق می‌نماید. پس از اتمام هر فصل امکان تمرین و خودآزمایی که به صورت عملی و در محیط واقعی نرم‌افزارهای مورد آموزش برگزار می‌شود، به منظور سنجش میزان یادگیری مهارت برای فراگیر میسر می‌باشد.

سیستم عامل ویندوز 7
نرم‌افزار کامل آفیس 2010 (Full Office 2010)
ثبت نرم‌افزار مطابق راهنما

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان