وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به عنوان یک ایرانی از زحمات و تلاش های وزارت بهداشت در ارتقای سلامت ایرانیان در سه سال گذشته تقدیر می کنم و طرح تحول سلامت در شرایط دشوار کشور، به دولت آبرو داد و باعث افتخار آن شد. به گزارش وبدا، دکتر محمود واعظی در دیدار با وزیر بهداشت در ستاد وزارت بهداشت، اظهار داشت: وقتی به روستاها و شهرهای مختلف سفر می کنیم، مردم از اجرای طرح تحول رضایت دارند و آنچه در وزارت بهداشت انجام شد، فقط محدود به طرح تحول سلامت نیست بلکه نوع نگاه به حوزه های بهداشت، درمان و آموزش و پژوهش در آینده ثمرات و برکات فراوانی به دنبال خواهد داشت.

وی ضمن تمجید از اقدامات وزارت بهداشت در حوزه سلامت الکترونیک، یادآور شد: دکتر هاشمی با حساسیت ویژه ای، موضوع سلامت الکترونیکی را پیگیری می کند در حالی که ما در دولت تلاش زیادی کردیم که همکاران خود را متقاعد کنیم که الکترونیکی کردن دولت بسیار مهم و اساسی است اما وزیر بهداشت پیش قدم شد که پرونده الکترونیک سلامت تکمیل شود.

دکتر واعظی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم که سند معماری زیرساخت نظام الکترونیک سلامت را به صورت مشترک تدوین کنیم و آن را برای تصویب به شورای اجرایی فناوری اطلاعات ارائه دهیم.

دکتر واعظی ضمن تقدیر و تشکر از وزارت بهداشت به دلیل اقدامات موثر در حوزه سلامت الکترونیک، یادآور شد: از نظر من بیش از 90 درصد از اقدامات انجام شده و تعدادی از روستاهای کشور در اولویت هستند که برای مراکز بهداشتی به اینترنت دسترسی پیدا کنند که ما این کار تا حدود یک ماه آینده بدون دریافت وجهی انجام خواهیم داد تا خدمات الکترونیکی سلامت بیش از پیش فراهم شود.

وی اظهار داشت: برای حل مشکلات موجود، کمیته ای مشترک تشکیل شد تا ظرف یک ماه آینده جلسات متعدد و منظمی داشته باشند و مشکلات حوزه زیرساخت فناوری اطلاعات در وزارت بهداشت برطرف شود.

 

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان