معاون بهداشتی وزارت بهداشت: سیب پروژه‌ای برای تامین سلامت ایرانیان است

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای طرح سیب، به‌عنوان پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان، اساسا پروژه‌ای برای تامین سلامت ایرانیان در سراسر کشور است.

دکتر علی‌اکبر سیاری در حاشیه بازدید از طرح‌های بخش سلامت شهرستان اسفراین اظهار کرد: به‌زودی برای تمامی افراد در سراسر کشور پرونده الکترونیکی سلامت به نام سیب تشکیل می‌شود.وی بیان داشت: با برطرف نمودن مشکلات زیرساختی اینترنت در روستاها و فراهم نمودن زیرساخت‌های موردنیاز، این طرح در تمام نقاط کشور به اجرا درمی‌آید .

معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مبارزه با بیماری‌های غیر واگیر که به‌عنوان یک سند در سطح ملی تدوین‌شده را یکی دیگر از اولویت‌های مهم این وزارتخانه بیان کرد.

وی افزود : با دستور ریاست جمهوری، برای مبارزه با این بیماری‌ها همه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی مامور شده‌اند که این سند را در حوزه کاری خودشان تدوین کنند و به تصویب کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان و استان برسانند.سیاری اهتمام وزارت بهداشت به‌سلامت گروه‌های مختلف جامعه تصریح کرد:اکنون برای تمام گروهای سنی در وزارت بهداشت و درمان برنامه تدوین‌شده داریم.به گفته وی سامانه یکپارچه بهداشتی هم به نام «سیب» راه‌اندازی شده است.معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: نیروهای مجری این سامانه آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

درباره ما

شرکت دانش پارسیان در سال 1382 به منظور کمک به مدیریت منابع سازمانی با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تشکیل گردید و در این مدت بر آن بوده که تکنولوژی‌های روز دنیا را مورد استفاده قرار داده و با خلاقیت و رویکرد استفاده بومی برای مصرف کننده نهایی، کارایی خدمات و محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده و ارتقاء دهد....

برخی از مشتریان